Zálohování

Jistota to je pravidelné a důkladné zálohování. U nás máte jistotu, že Vaše data budou v bezpečí.

Základní denní zálohy pro bezpečnost Vašich dat máte u nás zdarma a kdykoli k dispozici. Týdenní nebo měsíční archivní zálohy pak za příplatek. Veškerá data ukládáme na diskových polích v geograficky oddělených lokalitách v Německu a Finsku a jsou pravidelně zálohována na externí disky. Zálohují se veškerá klientská data - tedy FTP prostor, databáze i pošta.


Proč využít archivní zálohy

Zálohy dostupné až půl roku zpětně.

Mít zálohy webu po dobu šesti měsíců může mít význam v závislosti na povaze vašeho webu, vašich potřebách a vašich bezpečnostních opatřeních.


Obnova dat

Předejdete ztrátě dat pokud včas nezjistíte, že došlo k nechtěnému incidentu na Vašem webu (útok hackera, chyba uživatele, technické selhání). V případě, že denní zálohy obsahují již poškozená data nebo incident, archivní zálohy vyřeší Váš problém.

Zpětné hledání chyb

Pokud se na webu objeví chyby nebo problémy, uchovávání starších záloh umožňuje zpětné hledání a zjištění, kdy a jak tyto chyby vznikly.

Historie obsahu

Pokud provozujete web s obsahem, který se pravidelně aktualizuje nebo mění (např. novinky, blogy, produkty), uchovávání starších záloh může být užitečné pro uchování historie tohoto obsahu.

Zálohování WordPress

je klíčovou součástí správy WordPressu a může vám ušetřit mnoho starostí v případě neočekávaných událostí. Ochrání Vás před datovou ztrátou způsobenou chybami, útoky, škodlivým softwarem či jinými vlivy.