Nejsme největší nejrychleji rostoucí jednička na trhu

O to více Vám vycházíme vstříc

Přesvědčte se sami

Zajišťujeme bezpečný a spolehlivý provoz Vašich webů i e-mailů.

Staráme se o to, aby Vaše weby, osobní či firemní internetové prezentace byly vždy dostupné a bezpečné.

O Relaxhosting

Nejsme největší nebo nejrychleji rostoucí hosting ani jednička na trhu. Zato jsme tady pro Vás již od roku 2004 a neustále poskytujeme jedinečné, bezpečné a spolehlivé služby v oblasti webhostingu.

Naše historie spadá až do roku 2004, kdy jsme začali poskytovat webhosting pro firemní klienty. Od roku 2011 jsme se rozhodli poskytovat hostingové služby veřejně pod hlavičkou RELAXHOSTING.

Již více než 19 let jsme stabilním a séroizním partnerem pro všechny, kteří oceňují náš novátorský přístup k webhostingu. A možná i díky tomu se konečně hranice hostingu v ČR posunuly směrem, který jsme si vytýčili již v našich začátcích. Jsme jedni z prvních, kteří začali měnit tvář webhostingu v ČR. Důkazem toho, že to děláme dobře je Vaše spokojenost a důvěra v naši profesionalitu.

Kontaktujte nás

Náš přístup

Inovativní, bezpečné a stabilní služby. Osobní, přátelský a vstřícný přístup ke všem Vašim požadavkům. To jsou základy, na kterých stavíme.

Hosting od nás si pořizujete jako ucelenou službu včetně nástrojů pro monitoring kvality a dostupnosti Vašich prezentací. Dbáme také na to, abychom zajistili vynikající výkon i dostupnost služeb pečlivě vybíráme jak hardware i software.

Správa našich služeb je vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele díky tomu, že využíváme ISPConfig, k jehož vývoji a úpravám také pravidelně přispíváme. Tvoříme pro něj úpravy na míru i doplňky pro naši interní potřebu.

1) Infrastruktura hostingu

Jsme si vědomi toho, že na kvalitě a stáří použitých technologií závisí dostupnost a spolehlivý provoz webových stránek. Proto průběžná modernizace infrastruktury i hardware a optimalizace všech parametrů je pro nás samozřejmost nikoli výhoda, kterou se ostatní chlubí.

3) Aplikace

Hosting od RELAXHOSTINGu si pořizujete jako ucelenou službu. Získáte nejen spolehlivý a bezpečný hosting, ale také kontrolu nad tím, že to co slibujeme také dodržíme. Jako součást hostingu máte možnost získat i Vaše vlastní dohledové a monitorovací centrum pro všechny Vaše weby i využívané služby.

2) Software

Udržujeme veškerý software, který je nutný pro správné fungování hardware nutný, v aktuální a stabilní podobě. Máte tak jistotu, že Vaše weby budou mít odpovídající rychlost, odezvu i zabezpečení.

4) Zálohy a bezpečnost dat

Jistota to je pravidelné a důkladné zálohování. U nás máte jistotu, že Vaše data budou v bezpečí. Veškerá data ukládáme na diskových polích a jsou pravidelně zálohována na externí disky. Zálohujeme veškerá klientská data.

-->