Vaše vlastní cloudové úložiště

Díky cloudovému úložišti můžete jednoduše sdílet spoustu souborů, dokumentů či fotografií z dovolených, kalendář nebo kontakty. Můžete tak spolehlivě uchovávat, bezpečně a řízeným způsobem sdílet jakékoli soubory či data.

Lze sdílet a uchovávat co Vás napadne např.e-maily, záznamy z chatu, telefonáty, projektovou dokumentaci, smlouvy, obchodní nabídky, marketingové analýzy . Můžete sdílet s ostatními členy skupiny nebo jen sám pro svou vlastní potřebu videa, printscreen obrazovky, kalendář a úkoly, studenti mohou tvořit a sdílet myšlenkové mapy, vývojové diagramy, přednášky apod...


Proč cloudové úložiště

Dostupný kdekoli a kdykoli

Nemusíte být závislí na uchovávání dat jen na USB, CD nebo externím hardisku. Získáte vlastní cloud, který budete mít dostupný odkudkoliv na světě a budete mít nad ním kompletní kontrolu. Stačí být pouze připojený k internetu.

Jak datové cloud úložiště funguje

Cloudové úložiště dat si lze představit jako lepší externí disk. Stačí jen cloud jednoduše připojit k Vašemu PC jako další diskovou jednotku. Můžete také využít i mobilní aplikaci. Ihned tak můžete své soubory do cloudu kopírovat, archivovat nebo sdílet s ostatními.

Umí sdílet mezi uživateli, externě přes odkaz, který může být chráněný heslem nebo mít časové omezení atd. Textové soubory, PDF a obrázky umí otevírat přímo v prohlížeči.

Soubory

Bezpečnost dat

Jak to je s bezpečností

Cloud Vám dáme k dispozici buď na Vašem virtuálním serveru nebo můžete využít námi poskytovanou infrastrukturu. V obou případech jsou Vaše data naprosto v bezpečí a celý systém plně vyhovuje GDPR. Rozhodněte se sami. Na vlastním VPS jste omezeni pouze prostorem VPS. V případě naši infrastruktury máte pro tři uživatele k dispozici až 250 GB pro Vaše data v cloudu. Další uživatele dohodou.