Bezpečný a stabilní webhosting pro každého

Nabízíme neomezený webhosting pro jednotlivce, profesionály i náročné.

"Neomezený" webhosting nabízí spousta jiných. Naše nabídka je však natolik komplexní, že nemá srovnání. Posuďte sami.

Podrobné parametry webhostingu

Připraveno pro vývojáře

Připraveno pro vývojáře

Volitelné verze RUBY, PYTHON, PHP. Volitelné databáze MySQL, MariaDB, PostgreSQL, SQLite. GitLab a Git deploy z vlastnich repozitářů.

Zjistíte případný problém dříve než Vaši klienti.

Systém Vás upozorní na výpadek nebo nedostupnost webu. Kontroluje funkčnost e-mailu. Zajistí aktivní ochrana před neoprávněným vniknutím do administrace webu. Ochrání Vás před DoS/DDoS/BDoS útoky i podsunutím nežádoucího obsahu nebo kódu. Budou Vám zasílány pravidelné přehledné reporty.

Dohledový systém & Bezpečnostní štít

Neomezujeme Vás

Poskytujeme skutečně webhosting bez omezení a bez závazků. Optimální řešení pro webdesignéry, grafická internetová studia, freelancery

Webhosting pro neomezený počet domén 2. řádu. Každá doména má samostatné a oddělené účty (fyzický neomezený prostor pro web i e-maily) pod jedinou správou. Neplatíte za velikost prostoru, počet e-mailů, FTP účtů nebo počet databází. Pravidelné zálohy zdarma. Jasné a transparentní ceny. Více domén = nižší cena. Bonusy za věrnost. Nad 30 domén hosting za 3Kč. Jen u nás hosting bez závazků.

Nemusíte být zrovna odborník, abyste mohl využívat našich služeb. Se vším Vám ochotně poradíme, pomůžeme i zajistíme za Vás.

Relaxhosting je optimální i pro méně znalé uživatele. Plánujete mít svou internetovou prezentaci, eshop nebo blog a nevíte co pro to udělat, pomůžeme Vám. Máte-li spoustu dotazů ohledně webhostingu, nejste si jistí co je pro Vás vhodné nebo se nevyznáte se ve všech nastaveních a technických parametrech webhostingu a serveru. Pak jsme tu pro Vás. Pomůžeme Vám, navrhneme řešení, doporučíme nejvhodnější postup.

Nemusíte být expert

Šetříte svůj čas

Neztrácejte svůj čas správou služeb. Veškerá nastavení uděláme za Vás. Zadejte požadavek a věnujte se příjemnějším věcem.

Veškerá nastavení uděláme za Vás Nemusíte ztrácet svůj čas. Najdeme vhodné jméno pro doménu, zaregistrujeme, zajistíme převod domény, aktivujeme webhosting Nemusíte ztrácet čas zkoumáním administrace. Zajisíme vytvoření databází, správu emailových schránek, subdomén, FTP přístupů... Pokud však preferujete mít správu služeb pod kontrolou, je Vám administrace 24/7 plně k dispozici.

Přejít k nám můžete snadno, rychle a bezpracně. Přesun Vašich dat nechte na nás. Vše vyřešíme k Vaší naprosté spokojenosti.

Nemusíte se trápit s kopírováním webu vlastnímí silami. Náš technik přesune profesionálně Vaši prezentaci od konkurence za Vás a zcela zdarma.

Přesun webu od konkurence zdarma

Pravidelné a důkladné zálohování

Denní, týdenní nebo měsíční zálohy pro bezpečnost Vašich dat máte u nás zdarma a kdykoli k dispozici.

Online přístup k zálohám a obnova dat zdarma. Za co si jinde účtují peníze, my nabízíme bezplatně. Jistota to je pravidelné a důkladné zálohování. U nás máte jistotu, že Vaše data budou v bezpečí. Veškerá data ukládáme na diskových polích a jsou pravidelně zálohována na externí disky. Zálohují se veškerá klientská data - tedy FTP prostor, databáze i pošta.

Registrujte novou nebo přesuňte svou stávající doménu k nám. My uhradíme její obnovovací poplatek za Vás každý rok

Doména doživotně zdarma. Ke každému novému webhostingu zaregistrujeme doménu zdarma. Pokud již doménu máte stačí ji přenést k nám a obnovovací poplatek budeme platit za Vás po celou dobu využívání našeho webhostingu. Stačí když se přidáte k našim fanouškům na Facebook a dáte nám o tom vědět.

Doména navždy zdarma

Webhosting bez závazků

Platíte jen tolik, kolik sami chcete. Nejste omezeni časem ani minimálním vkladem.

Jako první v ČR umožňujeme unikátní způsob denních plateb za webhosting. Naše služby účtujeme po dnech nebo si zvolte fakturační období které Vám vyhovuje. Nenutíme Vás platit za služby předem. Mělo by být obvyklé v kultivované společnosti a vyspělé ekonomice zaplatit až poté, co obdržíte zboží nebo službu. Není nic snazšího než nastavit své fakturační období na měsíční. Pak budete platit vždy až po dodání služby a Vaší plné spokojenosti. Nenutíme Vás využívat žádné předplatné na rok či jiné fixní období. Už nemusíte čekat na uplynutí předplaceného období pokud nebudete s našimi službami spokojeni. Nemusíte se obávat ztráty nevyužitých peněz.

Našim hlavním cílem je Vaše naprostá spokojenost. Pokud toho však nedokážeme dosáhnout, vrátíme Vám peníze.

Záruka vrácení peněz, kdykoli. Garantujeme, že naše webhostingové služby jsou rychlé, bezpečné a spolehlivé. Vždy se Vám dostane profesionální techické podpory. Pokud se přesto stane, že budete mít pocit, že jsme naše služby nesplnili tak, jak jsme slíbili, nemusíte za ně platit. V případě námi předem neohlášeného výpadku trvajícího déle než 15 minut v měsíci, nemusíte poplatek za provoz v daném měsíci zaplatit.

Záruka spokojenosti, garance služeb

7 dní zdarma

Vyzkoušejte si nás po dobu 7 dnů zdarma. Prodlužte služby pouze v případě spokojenosti.

Otestujte si náš webhosting. Nabízíme provoz na 7 dní zdarma. Můžete si tak nezávazně náš webhosting po dobu 7 dní vyzkoušet a otestovat si provoz Vašich aplikací. Nebudou-li Vám z jakéhokoliv důvodu vyhovovat budeme rádi, když nám napíšete proč, abychom se mohli dále zlepšovat.

Využijte objemové slevy až 80% pro rozvoj Vašeho podnikání. Výhodné podmínky pro partnery z řad webdesignérů, grafických studií a profesionálů.

Zajímavá a transparentní marže od 17% do 80% již od 2 hostovaných domén. Přehledná a pohodlná správa účtu a jednotlivých služeb včetně účtů i služeb Vašich zákazníků z jediného místa. Máme pro Vás připraveny obchodní marže až 80%. Průměrná marže pro naše partnery činí 62%. Čím více domén u nás budete hostovat, tím méně budete platit za webhosting pro každou další doménu. Celková cena za neomezený hosting klesá skokově v pravidelných intervalech s každou přidanou doménou.

Vydělávejte s námi